O nas

13 2017-07-11 sesja jb sport miniJoanna Bielak – jestem absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności pływanie (Dyplom Polskiej Akademii Sportu), Ratownikiem WOPR, Trenerem Personalnym oraz Doradcą Żywieniowym w sporcie amatorskim i zawodowym. W 2016 roku założyłam firmę JB SPORT, która łączy wszystkie te dziedziny i pomaga wielu osobom pokochać ruch i zdrowy styl życia.
W wodzie pracuję z każdym- prowadzę zajęcia dla niemowląt od 3 miesiąca życia, uczę dzieciaki oraz dorosłych, gdzie górnej granicy wieku nie przewiduję. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi, z Zespołem Aspergera czy Downa. 
Specjalizuję się w nauce pływania od podstaw oraz przełamywaniu strachu przed wodą. Nie zdarzyło mi się jeszcze nie nauczyć kogoś swobodnie i samodzielnie poruszać się w wodzie. Każdą osobę traktuję indywidualnie i układam pod nią program nauki. Nie boję się wyzwań i pracuję zarówno z osobami, które kiedyś realnie się topiły, jak i dziećmi, które nie radzą sobie na zajęciach grupowych lub boją się myć głowę pod prysznicem.
Już w wieku 4 lat ubrana w fioletowy kostium i klapki w rozmiarze 21 szłam niepewnie brzegiem basenu trzymając za rękę tatę – również instruktora pływania i ratownika. Od tego czasu pokochałam wodę, a rodzinna anegdota mówi, że przez kilka następnych lat widząc morze czy jezioro zaczynałam się rozbierać.
Do dzisiaj udało mi się przepłynąć setki kilometrów, zdobyć kilkanaście medali w lokalnych zawodach i pójść do szkoły sportowej by… trenować lekkoatletykę. Mimo zmiany ‘branży’ przez 4 lata nie zapomniałam o korzystaniu z karnetu basenowego, co zaowocowało startem w triathlonie. Przez trzy lata byłam zawodniczką sekcji kolarstwa górskiego AZS UW, a największą frajdę sprawiało mi podróżowanie na rowerze. Zaliczyłam Norwegię (Nordkapp), Maroko (góry Atlas, Sahara), trzykrotnie Alpy z północy na południe oraz wyprawę do Peru na wysokość 4461 m.n.p.m. Nastepnie rower zamieniłam na motor, a teraz świat oraz wodę pokazuję mojemu rocznemu synowi :)

13 2017-07-11 sesja jb sport miniKuba Kotula - Kuba jest absolwentem krakowskiego AWFu i posiada tytuł magistra w specjalizacji Menadżer Sportu. Pływanie jest jego pasją od dziecka, od 9 roku życia trenował w klubie i startował na wielu ważnych imprezach różnych szczebli (w tym Mistrzostwach Polski).
Jest Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności pływanie, a w tym roku rozpoczyna kurs na Trenera Pływania (kolejny stopień po instruktorze). Ratownik WOPR po kursie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
Kuba ma świetny kontakt z dziećmi, ‘zabrał’ mi już 5-letnich bliźniaków, którzy z cioci Asi przestawili się na: ‘a gdzie jest Kuba? My chcemy Kubę!’
Do Kuby kieruję również osoby bardziej zaawansowane chcące podszkolić technikę poszczególnych stylów, starty czy nawroty. Zdarza się, że pracujemy na zmianę z danym klientem, bo wierzymy, ze zmiana bodźców pomaga budować progres.
Uwielbiam telefony od zainteresowanych klientów, od których słyszę, że ich dziecko po raz pierwszy położyło się w wodzie na plecach właśnie przy Kubie. O to chodzi w tej robocie!    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

O firmie

 

07 2017-07-11 sesja jb sport miniJB SPORT to marka osobista budowana w duchu autentyczności. Wszystko co robię firmuję swoim nazwiskiem, więc możesz być przekonany, że wkładam w to dużo energii i serca i nie lubię tzw. ściemy.

 

NIE znajdziesz tu oklepanych tekstów typu:

Jesteśmy najlepsi w Krakowie (bo wychodzę z założenia, że sam możesz to ocenić)

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie (nie znajdzie. Możemy się ścierać osobowościowo lub mogą nie podobać Ci się metody mojej pracy. Chętnie polecę Ci znajomego trenera, który pracuje w inny sposób)

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści (jak wszędzie! mimo, że je posiadamy, chętniej niż certyfikatami podzielimy się z Tobą naszym indywidualnym podejściem czy doświadczeniem w pracy z tzw. ‘trudnymi przypadkami’)

Marka JB SPORT to gwarancja indywidualnego podejścia i rezygnacja z większych grup na korzyść dobrania odpowiedniego programu i tempa nauki/treningu, co powoduje dużo skuteczniejszą naukę i szybsze efekty. Stawiamy na kameralną i przyjazną atmosferę, z większością klientów jesteśmy ‘na ty’, znamy ich oczekiwania i styl życia. Godziny oraz miejsce odbywania się wszystkich treningów dobierane są pod klienta, możliwy jest również dojazd do Twojego domu. Zajęcia dla dzieci i poczatkujących dorosłych prowadzone są przez instruktora z wody. Używamy sprawdzonego sprzętu i zabawek dla dzieci.